O mnie

Sylwia Zduńczyk-opt

Kim jestem

  • Akredytowana Coach i Mentorka Kariery ACC ICF         (w procesie akredytacji PCC)
  • Trenerka Zmiany i Autentycznego Przywództwa
  • Konsultantka narzędzi psychometrycznych Insightful Profiler™ (iP121) oraz MindSonar®
  • Konsultantka i Trenerka Biznesu 
  • Trenerka Jogi Nidry i Jogi Śmiechu
  • Psychoterapeutka (w procesie akredytacji EAGT)

Pomagam w odnalezieniu zawodowego powołania, rozwoju kariery i kluczowych kompetencji. Wspieram w radzeniu sobie ze zmianą w życiu zawodowym lub osobistym, poczuciem kryzysu i wypalenia, trudnymi relacjami z otoczeniem i partnerem oraz towarzyszącym im stresem i emocjami. 

Pomagam ludziom zrozumieć siebie i innych, przejść proces zmiany, dzięki której odzyskują moc, poczucie własnej wartości, samoakceptacji i sprawczości. Zdobywają odwagę i pasję do realizowania swoich celów osobistych i zawodowych oraz budowania zdrowych relacji.

Pracuję z klientami indywidualnymi, a także menedżerami, zespołami i firmami wierząc, że największą wartością organizacji jest potencjał ludzi, którzy je tworzą, że mogą być miejscem, w którym ludzie mogą realizować swoje marzenia oraz przestrzenią dla rozwoju talentów.

Moje doświadczenie

Przez ponad 20 lat byłam związana z obszarem zarządzania zasobami ludzkimi (HRM) w różnych branżach – od biznesu po administrację państwową. Przez wiele lat, jako menedżer i dyrektor personalny, zarządzałam mniejszymi i większymi zespołami, co sprawiło, że zawsze byłam blisko ludzi, wspierając ich w różnych sytuacjach, wpływając na ich motywację i rozwój, począwszy od procesu rekrutacji.pTo wszystko sprawiło, że odkryłam potrzebę dalszego rozwoju po to, aby móc dzielić się wiedzą i nieść pomoc innym. Niezależnie od tego w jakim miejscu swojego zawodowego życia się znajdowałam, zawsze w centrum mojej uwagi był człowiek.

W swojej pracy czuję się spełniona, kiedy w oczach klienta po drugiej stronie widzę ten wyjątkowy błysk, kolejne odkrycia i nową życiową energię.

7_Sylwia Zduńczyk

Moje pasje

Jestem także ambasadorką „Akademii Kobiecej Przedsiębiorczości”, dziennikarką i autorką publikacji dwumiesięcznika i portalu  „Business Intelligence”, bohaterką książki „69 Biznesowych Porad dla Przedsiębiorczych Kobiet” Elżbiety Jachymczak oraz Kobietą Krakowa 2018 (projektu realizowanego przez Fundację Miasto Kobiet).

Prowadzę także autorskie projekty rozwojowe: „W drodze do siebie”, „Praca w zgodzie ze sobą”, „Nowa JA” oraz „Esencja Kobiecości”, “Joga Nidra – sztuka nic nierobienia”.

Prywatnie

Jestem optymistycznie nastawioną do życia kobietą, pełną energii pasjonatką muzyki i tańca,  a także świadomego doświadczania życia i dbania o jego jakość. Łączę w sobie siłę wewnętrzną i wrażliwość na drugiego człowieka. 

Uwielbiam dotyk piasku plaży i pustyni pod stopami, ciepło wody i barwy raf koralowych, zapach i muzykę orientu, kwiaty magnolii i wyzwalający ruch w tańcu.

Jestem połączeniem wewnętrznej mocy i jednocześnie wrażliwości oraz ciekawości drugiego człowieka.

Sylwia Zduńczyk_3-opt

“Żyj z pasją. Uwierz w siebie. Bądź autentyczny.
Rób to co kochasz”

Certyfikaty