Oferta indywidualna

W czym mogę Ci pomóc

to proces rozwojowy dla osób chcących wytyczyć swoją dalszą drogę zawodową  spójną z prawdziwym zawodowym powołaniem, zmienić pracę lub rozwinąć własny satysfakcjonujący biznes.

więcej informacji…

to projekt wsparcia dla osób mierzących się z kryzysem, poczuciem wypalenia, utknięcia, trudnościami w relacji, stresem i lękiem. Dla tych, którzy chcą odnaleźć w sobie poczucie własnej wartości, samoakceptacji, życiowej odwagi i wolności.

więcej informacji…

to proces który może okazać się niezwykle pomocny dla partnerów pragnących wzmocnić ich wzajemne relacje. Jest szansą na przezwyciężenie bieżących trudności w związku, zapobiega pogłębianiu się narastającego kryzysu i wzmacnia wzajemny rozwój.

więcej informacji…

to indywidualny, spersonalizowany proces rozwoju kompetencji menedżerskich dla osób, które przygotowują się do objęcia stanowiska menedżera zespołu, bądź chcą wzmocnić swoje kompetencje menedżerskie.

więcej informacji…

to zaawansowane narzędzie psychometryczne dedykowane dla osób, które chcą sprawdzić swoje predyspozycje osobowościowe i tendencje do kształtowania kluczowych kompetencji zawodowych. Bada m.in. to co motywuje i demotywuje do pracy, wewnętrzne ograniczenia i zasoby.

więcej informacji…

to narzędzie psychometryczne mające na celu poznanie osobistych systemów i hierarchii wartości a także style myślenia w określonych sytuacjach. Badanie dostarczy Ci niezbędnej wiedzy wspierającej zmiany Twoich strategii mentalnych, zmiany zachowań i postaw.

więcej informacji…